Успішно об’єднана: чим живе Царичанська громада

logo
154539_uspishno_ob_ednana_chim_zhive_carichanska.jpeg


Успішно об'єднана: чим живе Царичанська громада

Царичанська селищна об’єднана територіальна громада стала одними з найуспішніших громад у процесі реформування місцевого самоврядування та децентралізації на Дніпропетровщині. Сьогодні, 18 липня, селищний голова Царичанки Геннадій Сумський розповів про успіхи та плани на майбутнє новоспеченої громади.

Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Наша громада відносно молода — ми об’єдналися в грудні 2016 року. Попри це вже видно позитивні результати. В наш склад увійшли ще 4 сільські ради, які включають 23 населених пункти», — розповів Геннадій Сумський.

Самі ж царичанці кажуть, що роботи додалося чимало, але зміни відчув тут кожний – від учителя до військовослужбовця. Пройшовши нелегкий шлях становлення, сьогодні у громаді впевнені, що рішення про об’єднання стало одним з найвиваженіших кроків.

Звичайно, і зараз тут доводиться вирішувати як поточні питання, так і складні проблеми, але за досить короткий час царичанцям вдалося досягти позитивних зрушень. За словами нового очільника громади, Царичанського селищного голови Геннадія Сумського, про рішення об’єднатися громада жодного разу не пошкодувала, адже результат видно неозброєним оком.

Так, доходи бюджету всіх рад, що увійшли до ОТГ, за минулий рік становили майже 17 млн грн, тепер — в рази більше.

«Якщо раніше сукупний бюджет рад був близько 14 млн грн, то зараз 75 млн грн. Планів дуже багато -капітальний ремонт восьми доріг, ремонт освітлення — семи проектів, проект по заміні дверей в школах, масштабний ремонт каналізаційних систем, будівництво будинку для демобілізованих військових та багато іншого. Також хочу наголосити, що додатково на дороги, реконструкції очисних споруд та стадіону обласна влада виділила 50 млн грн», — розповів Сумський.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?