Усі на робочих місцях, консультують дистанційно: як працюють лікарні Дніпропетровщини

logo

image

На Дніпропетровщині заклади охорони здоров`я працюють цілодобово, забезпечують повний обсяг медичної допомоги для мешканців та переселенців. Про це під час брифінгу 6 березня повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров`я ДніпроОДА Тетяна Квітницька.

За словами посадовиці, не зачинена жодна амбулаторія, лікарі та медсестри на робочих місцях.

«Консультують пацієнтів, в тому числі із хронічними захворюваннями, щоб зменшити навантаження на «швидкі». Жителі області при загостренні хронічних захворювань можуть звертатися не лише до сімейного лікаря, а й до будь-якого центру медико-санітарної допомоги», — сказала Тетяна Квітницька.

Вона також зазначила, що амбулаторні заклади, залучені до надання стаціонарної допомоги, надали номери телефонів для дистанційної консультації при патологіях. Ці номери мають усі заклади первинної ланки, лікарі можуть за ними консультуватися, щоб вести своїх пацієнтів.

Крім того, у свого сімейного лікаря пацієнти можуть брати телефони спеціалістів, до яких можна звертатися без направлення.

У родопомічних закладах та інших лікарнях за необхідності пацієнтів спускають у сховища, там теж надають допомогу. Є електроенергія, кисень, ліки, перев’язувальні матеріали.

Усі служби соціального захисту на Дніпропетровщині працюють без обмежень – ОДА

У школі Дніпра організували плетіння маскувальних сіток та облаштували укриття

На Тернопільщині студенти-іноземці вчились надавати невідкладну допомогу

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро