Уночі до Дніпропетровської лікарні ім. Мечникова доставили 7 поранених з Донецького регіону

logo

image

За минулу ніч на території Дніпропетровської області жодної спроби теракту або диверсії з боку ворожих військ не було. Ніч пройшла спокійно. Розгорнуті сили територіальної оборони та блокпости. Про це 25 лютого під час брифінгу о 9:00 повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. 

«Учора було запроваджено комендантську годину. За добу немає жодних порушень, навіть хуліганства. Дякую мешканцям області за свідомість. Усі об’єкти критичної інфраструктури працюють у посиленому режимі. Перебоїв з водопостачанням та світлом немає. Дороги в області проїзні. Ситуація спокійна та повністю контрольована. Ми моніторимо, зокрема через ситуаційні камери, ситуацію в усіх містах», – зазначив Микола Лукашук.

Голова Дніпропетровської облради також додав, що аптеки, банки та магазини працюють у штатному режимі:

«Я звертаюся до усіх представників малого та середнього бізнесу: всі магазини, у тому числі продовольчі, аптеки – повинні працювати».

Уночі до обласної лікарні ім. Мечникова доставили 7 поранених військових з Донецького регіону. Нині їм надають допомогу. Поранених серед цивільного населення у Дніпропетровській області немає.

Микола Лукашук також прокоментував сирени, які мешканці Дніпра чули вночі:

«Ми мали попередження про ракетні удари по об’єктах військової інфраструктури. На щастя, вони не підтвердилися. Читайте лише перевірені джерела інформації. Якщо ви бачите підозрілі авто, людей, мітки на дорогах, тощо – повідомляйте про це в поліцію, СБУ, Нацгвардію».