<>

Унікальний колектив з Дніпра увійшов до трійки переможців конкурсу найталановитіших людей світу

Унікальний колектив з Дніпра увійшов до трійки переможців конкурсу найталановитіших людей світу

Танцюристи з України увійшли до трійки переможців конкурсу найталановитіших людей світу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «ТСН».

Хлопці і дівчата поєднують танець із неймовірними спецефектами. Їх розробив на власній кухні кікбоксер з Дніпра, коли шукав чим собі зайнятися після численних спортивних перемог.

Це неймовірне поєднання музики, світла та рухів вже зірвали овації у Європі, Азії, а тепер і у Сполучених Штатах Америки. Це результат багатогодинних тренувань. І навіть по ночах. Бо найменша помилка і все піде на нівець. 

«Кожен повинен знаходитись в потрібний момент, у потрібному місці. Секунда відставання у танці чи світлі і це одразу кидається у очі», —  зазначив хореограф Дмитро Крецу. 

На кожному танцівникові є міні-комп’ютер, що поєднує зміну світла з музикою. Кожна накладка на костюмі отримує спеціальну команду. 

«Це маленький комп’ютер, невеличкого розміру. Ми збираємося всі разом і починаємо обмірковувати наш майбутній виступ. Потім малюємо спецефекти, які там перебіжки, що і як повинно увімкнутися», — розповів керівник колективу Денис Балдін. 

Поєднати холодний неон із світлодіодною стрічкою та оптоволкном вигадав дніпровський спортсмен Денис Балдін. Він 19 разів перемагав на чемпіонатах світу з кікбоксингу, і каже що цей задум з’явився під час кави з другом. 

Так, п’ять років тому і з’явився колектив. Він об’єднує зо два десятки артистів. Вони зізнаються — танцювати у таких костюмах не легко. 

«Америка дала нам велику можливість творити далі, дивувати. Пропозиції були, вони є і вони продовжують надходити. Але ми з України, це наша Батьківщина, і ми нікуди звідси не поїдемо», — додав Крецу. 

Нині вони готують велику півторагодинну виставу. Лас-Вегас вже чакає на них. 

Автор: Іван МУРАХА

Читайте также: