Укравтодор цьогоріч оновить та збудує 387 кілометрів доріг на Дніпропетровщині

logo

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) в рамках президентської програми «Велике будівництво» оновить та збудує 387 кілометрів доріг державного значення у Дніпропетровській області.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба відомства.

Зокрема, у 2021 році Укравтодор добудує трасу Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка. Це дорога першої категорії з чотирма смугами руху. Протяжність у межах Дніпропетровщини — 58,1 км. Наразі вже збудовано 28 км сучасного автошляху.

«Взимку будівельники працювали над зведенням штучних споруд — будівництвом мосту через канал Дніпро — Донбас та дворівневої транспортної розв’язки у Царичанському районі. Істотні зрушення на будівництві мосту через канал очікуємо вже у травні цього року. У цілому ж роботи на всій протяжності маршруту Київ — Дніпро плануємо завершити вже у 2021 році», — зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Також у 2021 році заплановані ремонтні роботи на дорозі М-04 Знам’янка — Луганськ — Ізварине на всій протяжності, яка є частиною «Дороги єдності» М-30 Стрий — Ізварине. Дорога стане швидкісним коридором між західними та східними областями України та найдовшою трасою країни — майже 1400 км. З них 259,3 км пролягають територією Дніпропетровщини.

У 2021 році також буде завершене оновлення доріг Н-11 Дніпро — Миколаїв (через Кривий Ріг) та Н-23 Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя (в усіх областях, де вона проходить).

«Минулого року ми вже відновили дорогу Н-23 на ділянці від Кіровоградської області до Кривого Рогу, а цього року плануємо повністю завершити оновлення дороги у всіх областях. Також незабаром розпочнуться активні роботи на низці доріг територіального значення. Це 7 доріг, що з’єднують міста та містечка Дніпропетровщини між собою і мають важливе значення для збільшення внутрішньорегіональної мобільності», — додав Кубраков.

Водночас у 2021 році Укравтодор розпочне будівництво північного обходу міста Дніпро.

Укравтодор розпочав оновлення доріг на Дніпропетровщині

«Наразі ми ведемо перемовини з Міністерством фінансів України про те, щоб розпочати роботи на північному обході Дніпра. Одному з найбільших мегаполісів України вкрай необхідна сучасна обхідна дорога. У рамках «Великого будівництва» у 2020 році ми вже довели, що вміємо швидко та якісно повертати інвестиції та завершувати довгобуди», — розповів координатор президентської програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

Як повідомляв Укрінформ, у 2021 році Укравтодор завершить будівництво південного обходу Дніпра. За словами Тимошенка, роботи планують завершити до Дня Незалежності України.