Учні дніпровського ліцею ім. П’єра де Кубертена стали призерами олімпійського заходу

logo

Команда дніпровського ліцею ім. П’єра де Кубертена посіла III місце на змаганнях під патронатом НОК України у Києві. Це перший такий турнір, у якому вони брали участь.

Про це Відкритому розповіли вчитель фізкультури Дніпровського ліцею №142 імені П’єра де Кубертена Вікторія Михайлова та учасниці команди Валерія Дмитрієва, Діана Чепіжко.

Учні дніпровського ліцею ім. П’єра де Кубертена стали призерами олімпійського заходу - рис. 1

Дніпровський ліцей №142 – єдиний в Україні заклад освіти, включений у Міжнародну мережу шкіл П’єра де Кубертена та єдина школа, якапредставила Україну на міжнародному рівні.

З 2 по 5 червня восьмеро юних спортсменів з Дніпра взяли участь на Всеукраїнському пізнавально-спортивно-культурному заході «Швидше, вище, сильніше – разом» у Києві. Його проводить НОК України за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

“Нам дуже пощастило представляти Дніпропетровщину на цих змаганнях. Цей захід складався з багатьох випробувань для дітей, дуже багато часу в нас пішло на підготовку. Нам треба булопідтягнути дітей у спортивних дисциплінах, зокрема баскетболі 3 на 3. Окрім того, ми підготували презентацію команди, готувались до олімпійської вікторини, і вчили нове. Це було найбільш хвилюючим для нас. Проте, діти не підвели, і саме за цю вікторину ми отримали друге місце”, – ділиться враженнями Вікторія Михайлова. 

Учні дніпровського ліцею ім. П’єра де Кубертена стали призерами олімпійського заходу - рис. 2

Вікторія Михайлова

Відтак четверо хлопців та четверо дівчат Дніпровського ліцею ім. П’єра де Кубертена стали призерами олімпійського заходу «Швидше, вище, сильніше – разом» уКиєві. За підсумками всіх етапів змагань вони посіли III загальнокомандне місце. Перше здобули юні спортсмени з Житомирської області, друге – з Миколаївської.

Протягом трьох днів підлітки змагались у подоланні смуги перешкод, баскетболі, конкурсі малюнку на тему «Спорт сьогодні», вікторині зі знань історії олімпійського руху та видатних олімпійців, конкурсі на краще представлення команди, а також квесті «Козацька Рада».

“Це було справді хвилююче, адже ми мали виконатидосить відповідальну місію. Протягом двох місяців ми готувались до цих змагань. Два тижні віддали тренуваннім по баскетболу, і дуже багато вивчили нового з олімпійських дисциплін, щоб не програти у вікторині. Найскладніше у підготовці були повітряні тривоги та відключення світла. Ми мали переривати тренування, а потім починати все спочатку. Новинкою для нас був квест про Козацьку січ, ми дізнались дуже багато нового для себе. Головне, було працювати в команді, і всіма силами боротись заперемогу. Тому, готуємось надалі, працюємо над собою і зростаємо у спорті”, – розповідають Валерія Дмитрієва, Діана Чепіжко.

Напередодні змагань голова Відділення НОК України у Дніпропетровській області Михайло Кошляк в «Олімпійському домі» зустрівся з командою ліцею та тренерами, щоб побажати наснаги та перемоги команді. І вручив комплект спортивної форми та сувеніри з символікою НОК України.

“Ми дуже приємно вражені такою підтримкою, увагою до насі турботою. Наших дітей і тренерів оядгнули у прекрасні спортивні костюми, взули у фірмові кросівки. Ми дійсно були ошелешені. Під час зустрічі в «Олімпійському домі» з головою Відділення НОК України у Дніпропетровській області Михайлом Кошляком, ми зрозуміли, що не маємо підвести віру в нас, відчували велику відповідальність. Тому діти дуже старались, і це було видно”, – наголошує Вікторія Михайлова.

Понад 5 років учні Дніпровського ліцею ім. П’єра де Кубертена берутьучасть у Всеукраїнських фіналах змагань «Cool Games», де теж неодноразово посідали призові місця.

Більше дивіться у відео:

Підписуйтеся нанаш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.