Учень Новомосковського ліцею «Самара» посів перше місце у творчому конкурсі «Собори наших душ»

logo

Кожного року учні Новомосковського міського ліцею «Самара» беруть участь у творчому  конкурсі юних літераторів, художників та композиторів «Собори наших душ». І кожного року адміністрація навчального закладу радо вітає нових переможців.

Ось і цієї зими юний письменник, учень 7-А класу Новомосковського ліцею «Самара» Сімонов Тимур посів І місце у номінації «Проза» .

«На конкурс було подано оповідання «Кіт у чоботях», «Світ без книги», «Мелодія через роки», і кожен з цих творів відкриває дивовижний світ юнацької уяви, емоцій, переживань. Зі сторінок оповідань Тимура  ми то дізнаємося  про стареньке фортепіано, що зворушує  своєю життєвою історією, то поринаємо у жахливий сон про світ без книги, то посміхаємося пригодам руденького кошеняти. Твори хлопчика пробуджують у серцях читачів тепло, вражають майстерністю слова і щирістю почуттів.

Вітаємо Тимура з перемогою! Дякуємо вчительці української мови та літератури Литвиненко Ларисі Василівні за розвиток літературних талантів ліцеїстів!», — зазначила у Фейсбук адміністрація ліцею.