У ЗМІ з’явились подробиці про загиблого під час вибуху в Дніпрі ветерана АТО

logo

image

В автомобілі Nissan Primera, який вибухнув і згорів серед білого дня в Дніпрі, знаходився Олексій Кавлак з Києва — член Ради громадської організації «Український Легіон». У цій страшній НП загинула і його пасажир Дарина Гречіщева.

Чоловік з позивним «Змій» був старшим інструктором Легіону, командиром взводу Київської Святошинської роти, інструктором 44-го навчального центру тактичної медицини. Про це в середу, 15 вересня, повідомляє OBOZREVATEL.

Олексій разом з іншими «легіонерами» приїхали в Дніпро ще на День міста, який відзначався 11 вересня. Вони брали участь у кількох заходах. Зокрема, були інструкторами на вуличних майстер-класах по реанімації, допомоги при ДТП, контролю кровотеч, евакуації постраждалих і т.д.

«Він часто проводив заняття, навчаючи людей тактичній медицині. Це був його напрямок. Позивний «Змій». Був не останньою людиною в «Українському Легіоні». Наскільки знаю, він не є учасником бойових дій. В УЛ з 2014 року, з самого початку. Інструктор по домедичної допомоги, мав багато виїздів для проведення тренінгів у війська і на передову. Брав участь в проектах з мінної безпеки — навчання проводилися на території Луганської та Донецької областей для школярів. Ще багато зробив в напрямку національно-патріотичного виховання молоді — проект «Нащадки вільних». А останнім часом почав власний — Aid Brothers», — розповів в коментарі голова ГО» Український Легіон «Олександр Санніков.

«Змій», як інструктор цієї організації, регулярно проводив тренінги для учнів шкіл і ліцеїв, під час яких підлітки вчаться наданню долікарської медичної допомоги, основам вогневої, інженерної та тактичної підготовки, орієнтування на місцевості.

Нагадаємо, що вранці, 15 вересня, на проспекті Богдана Хмельницького в Дніпрі стався вибух автомобіля Nissan Primera. Під час вибуху загинули керівник відділу по роботі зі ЗМІ ДСНС, капітан служби цивільного захисту Дар’я Гречіщева та ветеран АТО Олексій Кавлак. Також ASPI news повідомляло, що в Харкові на парковці горіли 6 автомобілів, в тому числі, машина начальника поліції.