У Жовтих Водах відбувся турнір зі стендового скелелазіння

У Жовтих Водах на базі СЗШ № 3 проведено турнір зі стендового скелелазіння серед школярів та дорослих. Позмагатися за першість виявили бажання 82 учасники з п’яти міст області, повідомили УНН-Центр у Жовтоводській міській раді.

Змагання проведені ушосте, організовані спільними зусиллями громадської організації “Туристичний клуб “Схід”, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому на базі СЗШ № 3.

У турнірі взяли участь спортсмени з Павлограда, Вільногірська, Верхньодніпровська, Кривого Рогу та Жовтих Вод, усього — 82 особи від 8 до 40 років. Змагання проводились у шести вікових групах.

За підсумками змагань серед жовтоводських спортсменів призові місця посіли: у категорії юнаки 14-15 років — перше місце виборов Станіслав Гучевський; 16-17 років — на другому місці Олександр Селецький; старше 18 років — перше місце посів Микола Носенко. Серед дівчат 14-15 років перше місце здобула Аліна Демчик, на другому місці — Каріна Чуйко.