У Зеленодольську закликали утриматись від використання у їжу води з водоканалу

logo

Міська влада попросила жителів міста Зеленодольська утриматися від споживання холодної води для приготування їжі та пиття, як у сирому вигляді так і кип’яченому.

Про це йдеться у дописі Зеленодольської міської територіальної громади.

Там зазначили, що бювет вже працює натериторії КП «Зеленодольський міський водоканал» (Садова 2), у планах встановлення ще двох бюветів, про їх розташування буде повідомлено додатково.

Бювет на території КП ЗМВ встановлено за сприяння партнерів Зеленодольської громади Карітас Кривий Ріг УГКЦ, – інформує Зеленодольська МТГ.

5 лютого міський голова Дмитро Невеселий зібрав оперативну нараду для отримання відповідей та пояснень причин погіршення якості питної води. Фахівці виконкомуЗеленодольської міської ради та представники КП «Зеленодольський міський водоканал» обговорили питання щодо причин та наслідків зміни якості послуги централізованого водопостачання у м. Зеленодольську.

Надавач послуг (КП ЗМВ) проінформував, що впродовж останніх днів лабораторні дослідження готової холодної води показали перевищення гранично допустимих норм за окремими хіміко-біологічними показниками. Основним фактором зниження якості є те, що від 25 січня в р. Інгулець почалося скиданнянадлишків зворотних вод гірничорудних підприємств і доступ технічної води до місцевого каналу підпитки було перекрито. Фахівці КП ЗМВ щоденно спостерігають зниження рівня води в каналі підпитки, що також вплинуло на якість технічної води на вході до водоочисних споруд.

Мешканці під дописом обурюються, що погана якість води не впливає на ціну водопостачання.

З коментарів містян можна дізнатись, що на погану якість води у місті впливають небезпечні скиди у річку Інгулець. А Криворізька ТЕС ДТЕК не дозволяє відбір води з водосховища, яке знаходиться поряд з містом.

Раніше “Особи” також інформували: Кабмін скасував мораторій на відключення абонентіввід ЖКП через борги: яка ситуація на Дніпропетровщині.