У власність Дніпра повернули незаконно продану будівлю школи № 116

logo

imageМіськрада Дніпра через суд повернула у власність громади будівлю школи № 116 (вул. Моторна, 31). У 2011 році будівлею незаконно заволоділа кіпрська компанія «Сівілком Лімітед», коли відповідне рішення ухвалив Кіровський районний суд.

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

«Приблизно десять років тому була поширена схема, коли укладалися договори купівлі-продажу між певними особами. Договорам надавали законного вигляду через суд, потім перепродавали і таким чином розбирали комунальну власність. Ми звернулися із позовною заявою про витребування майна до Господарського суду у серпні минулого року. Було відкрито провадження. Протягом кількох місяців тривало судове засідання», – розповів головний спеціаліст департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Ігор Скосарев.

У березні 2021 року позов у повному обсязі було задоволено: договір купівлі-продажу будівлі школи визнано недійсним, рішення Кіровського суду скасовано.  2 грудня Господарський суд ухвалив рішення повернути будівлю школи № 116 у власність міської громади.

Довідка

У школі № 116 до 2001 року перебувало близько 120 дітей молодших класів, але з технічних причин навчальний процес перевели до інших корпусів, після чого приміщення залишилося порожнім.

У квітні 2020 року міськрада Дніпра з’ясувала, що будівля школи не є комунальною власністю, адже вона незаконно перейшла кіпрській компанії «Сівілком Лімітед» у 2011 році.

Раніше “Лица” повідомляли: