У військовому госпіталі Дніпра відбувся новорічний концерт для бійці зі Сходу

logo
212175_u_vijskovomu_gospitali_dnipra_vidbuvsja_n.jpeg


У військовому госпіталі Дніпра відбувся новорічний концерт для бійці зі Сходу

Сьогодні, 28 грудня, напередодні Нового року у військовому госпіталі відбувся святковий концерт,  спеціальними глядачами якого стали бійці зі Сходу України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Мета новорічного концерту — подарувати радість бійцям з зони ведення російсько-української війни.

На сьогодні у військовому госпіталі лікування проходять 150 бійців зі Сходу України. Серед них близько 50 воїнів взяли участь у концерті. Крім того, лікарі теж виявили ініціативу та виконали свої аматорсько-театральні номери.

«З 2014 року свята супроводжуються сумними почуттями. Тому головна мета — подарувати радість воїнам. Під час підготовки ми постійно перебували в піднесеному стані. Представники ДніпроОДА також залюбки брали участь в постановках, співали та демонстрували навички ораторського мистецтва», — зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Юрченко.

«В госпіталі Дніпра я виступатиму вперше. Я підготував три виступи, які призначені для підтримки військових», — розповів автор-виконавець пісень та учасник проекту «Пісні народженні в АТО» Олександр Клець.

Першу акустичну пісню під гітару присвятили пам’яті полеглих в боях бійців.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбувся гала-концерт «Пісні, народжені в АТО». Близько тисячі волонтерів, АТОвців та небайдужих дніпрян прийшли послухати військові пісні, які народилися на Сході країни

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?Читайте также: