У центрі Кам’янського, на проспекті Свободи, влаштували справжній гнидник (фоторепортаж)

logo

У центрі Кам’янського, на проспекті Свободи, влаштували справжній гнидник (фоторепортаж)

Четвер, 29/02/2024 — 16:32 460

Якщо не можуть утримувати – то нехай прибирають!

Про цю ситуацію вже з’являлася інформація у соцмережах. Містянирозповідали, що в центрі міста є торговий об’єкт, який фактично не експлуатується і потихеньку перетворюється на звалище.

Що сказати – інформація правдива, а головне – весь цей бардак прямо у центрі міста. Йдеться про ділянку алеї проспекту Свободи від перехрестя з вулицею Ковалевича до перетину з вулицею Сачка.

Колись ці торгові ряди активно експлуатувалися, зараз тут ніхто нічим не торгує та не надає містянам послуг. Самі ж споруди маютьзастарілий та обдертий вигляд. І деяких павільйонах вибито вікна та двері, і через це приміщення перетворюються на відхожі місця та звалища. Перехожі такі райони зазвичай оминають. І все це – центральний проспект нашого міста!

На КП «Благоустрій» журналісту повідомили, що вже мали розмову з власником. Він обіцяє провести реконструкцію протягом весни. При цьому на КП «Благоустрій» наголосили: до кінця травня проведуть попередню перевірку. Якщо власник ніяких робіт нерозпочне – вживатимуть заходів.

Ігор Кузьминський

Навігація записів