У Тернівському районі відкрито простір розвитку та безпеки Steel hearts KR (фото)

logo

У партнерстві з міжнародними організаціями та фондами у Кривому Розі створюють на базі шкіл, бібліотек, центрів дитячо-юнацької творчості освітні дитячі хаби та цифрові простори. На сьогодні їх у місті 2, всі вони розташовані в будинках, де є (або знаходяться у безпосередній доступності) сертифіковані ДСНС укриття.

Проце повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

Два криворізьких заклади культури стали переможцями проєкту «Створення освітніх дитячих хабів: просторів розвитку та безпеки», який здійснюється фондом GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини. Сучасні просторирозвитку облаштовані у Саксаганському районі в бібліотеці-філії №24 (пров. Бульварний, 16) та у Тернівському районі – Палац культури «Творчий» (вул. Матросова, 77).

Сучасний простір з розвитку й безпеки дітей Steel hearts KR, що відкрився у палаці культури «Творчий» – це не тільки забезпечення доступу до освіти дітей, а також це і творчий розвиток, психосоціальна та емоційна підтримкамалечі. Подібних просторів по Україні – 7, і 2 в Кривому Розі. У рамках проєкту «Створення освітніх дитячих хабів: просторів розвитку та безпеки», хаб облаштований сучасними меблями та технікою, спортивним та ігровим обладнанням. Є холодильник, електрочайник, мікрохвильова піч, ноутбук, зарядна станція, телевізор, портативна колонка, Wi-Fiроутер, маршрутизатор, настільний багатофункціональний пристрій.

Олена Олійник, директор ПК«Творчий» розповіла: «За підтримки місцевої влади ми взяли участь у грантовому проєкті від наших німецьких благодійників. У червні отримали таку бажану перемогу, бо для нас розвиток дітей дуже важливий напрямок, а особливо, сьогодні. Наш центр «Steel Hearts KR» – це дружнє та сприятливе середовище, місце для розвитку та навчання. Для дітей будуть проходити різноманітні майстер-класи, ігрові, розважальні програми, заняття з вивчення англійської мови, логопедичні, музичні та хореографічні заняття,а родзинкою завершення кожного дня буде рефлексія з використання мильного шоу. Все це спрямоване на підвищення стійкості до переживання наслідків стресу в умовах психотравмувальних подій».

Дитячий освітній хаб працюватиме щодня, крім суботи та неділі. Графік роботи: з 09.00 до 17.00. В умовах воєнного стану забезпечено дотримання заходів безпеки, є укриття на 150 осіб.

новиниКривий Ріг LIFE