У школу Дніпра підкинули коробку із написом «Аллах Акбар!»

logo
69705_u_shkolu_dnipra_pidkinuli_korobku_iz_napi.jpeg


Суспільство

15.12 12:25

Марина Лонська

0

0

Коробку із написом «Аллах Акбар!» підкинули у школу У Дніпрі біля будівлі місцевої школи №30 знайшли коробку, на якій була приклеєна загрозлива записка.

Про це повідомляє прес-служба місцевої поліції.

Працівники навчального закладу одразу викликали поліцію та показали правоохоронцям посилку із повідомленням : «Вам посилка. Не відкривати, там бомба. Аллах Акбар!».

Читайте також: СБУ викрила двох підлітків-сепаратистів у Харкові

Вчителі вважають, що писав це хтось із учнів, адже почерк має вигляд дитячого.

Після огляду патрульні відкрили коробку, яку попередньо віднесли на безпечну відстань від території школи. Втім, жодної вибухівки усередині не знайшли – там лежало звичайне сміття.

Коробку із написом «Аллах Акбар!» підкинули у школу

За словами речниці Національної поліції Анни Старчевської, скоріше всього хтось із учнів просто не дочекався канікул і пожартував у не дуже вдалий спосіб

Зараз вчителі намагаються визначити автора записки за почерком.

Нагадаємо, раніше портал «Знай.ua» повідомляв, що у харківському госпіталі, бійці АТО, які перебували у медичному закладі на лікуванні, отримали послання дивного змісту. Замість звичних теплих слів, у тексті були відверті побажання смерті військовим, прославляння ідей так званої «Новоросії», «ХНР», а також нецензурні слова. Зміст записки схвилював місцевих волонтерів, які опублікували фото та розповсюдили у мережі інформацію про цей випадок.


А поделиться?Читайте также: