У школі №119 Дніпра реконструюють спортивну залу

logo

У дніпровських закладах освіти тривають капітальні ремонти. Оновлені приміщення до нового навчального року отримають учні середньої загальноосвітньої школи №119, по вулиці Козака Мамая, 17А. В рамках проекту вартістю близько восьми мільйонів гривень реконструюють спортивну залу, роздягальні, санвузли, тренерську кімнату, кімнати для зберігання спортивного інвентарю. Передбачили навіть залу тренажерну з повним устаткуванням. Все завдяки продуманому дизайнпроекту. Роботи розпочали на початку березня, а здати новий спортивний комплекс у профільному департаменті міськради обіцяють вже у серпні.

Олександр Аджамян, в.о. начальника відділення технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики міськради: “Це не просто оздоблення, це не косметичний ремонт. Тут були замінені усі комунікації – по водопостачанню, водовідведенню, електрична мережа, вентиляційні канали, також опалення».

Вікторія Клименко, мати учня школи №119: “А це дуже важливо, особливо в цей час пандемії. Ми дуже вдячні, дуже щасливі, що нарешті настала черга для нашої спортивної зали, тому що вона була в не найкращому стані. Але нам пообіцяли, що буде зроблений капітальний ремонт. Мій син дуже зрадів цій новині. І з нетерпінням чекає наступний рік, де буде важливість займатися в цій спортивній залі».     

Поділитися

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра