У школах, відділеннях пошти та на підприємствах: у Кривому Розі працюють дві сотні пунктів незламності

logo

Фото управління преси криворізького міськвиконкому

У Кривому Розі з 1 листопада відкрили для містян ще 80 нових пунктів незламності. Загалом у місті функціонує 200 пунктів незламності та обігріву. Про це повідомили в управлінні преси криворізької міськради.

Читайте також:
смачно та безкоштовно: у Кривому Розі вимушених переселенців запрошують на «гарячі обіди»

Крім 140 у закладах освіти та культури, пункти незламності розгорнули у 10 відділеннях поліції, 5 промислових підприємствах і 46 об’єктах бізнесу (торгівля, ресторанне господарство, відділення «Нової пошти»).

Фото управління преси криворізького міськвиконкому

Минулого року до них звернулось понад 65 тис. жителів міста. У пунктах незламності кожен може безкоштовно зігрітись чи підзарядити гаджети, навіть в умовах тривалого знеструмлення. У Пунктах незламності встановлені генератори, теплові гармати або «буржуйки». Крім питної та
технічної води, медичних аптечок, є куточки для дітей, де вони можуть згаяти час за розмальовками, читанням книг, є зони для немовлят, де матусі зможуть нагодувати та переповити дитину. 138 пунктів укомплектовані «Старлінками» — кошти на це були виділені з міського бюджету.

Фото управління преси криворізького міськвиконкому

Всі
Пункти працюють 24/7. Крім того, торгові центри підготували місця для підзарядки гаджетів. У всіх пунктах, облаштованих у гімназіях, школах, ліцеях, музичних школах, палацах культури є підготовлені укриття.

Так, лише у одному Довгинцівському районі створено 14 пунктів, зокрема, 13 — у закладах освіти та 1 — у закладі культури, а також у відділеннях поліції та промислових підприємствах.

Фото управління преси криворізького міськвиконкому

В одній з гімназій Довгинцівського району пункт незламності почав роботу у листопаді цього року.

«Ми можемо прийняти до 65 людей. Наш Пункт оснащений усім необхідним. Це — генератор, «буржуйка», система супутникового зв’язку Starlink, 7 теплових гармат, ліхтарі, у тому числі, і
на сонячних батареях, розкладачки та гігієнічні набори. Також, наш Пункт має укриття з усіма вимогами ДСНС, складені графіки чергування працівників», — розповів Володимир Субота, директор гімназії.

Фото управління преси криворізького міськвиконкому

У закладі провели поточний ремонт приміщень, систем
електроживлення, облаштували 2 санвузли, встановили вентиляційну систему та підключили інтернет.

Для того, щоб криворіжцям було зручно знайти Пункт незламності поблизу свого будинку, створена інтерактивна карта Пунктів незламності.

Раніше ми писали: у Кривому Розі
стартував опалювальний сезон: тепло дадуть усім, але не відразу.