<>

У середмісті Дніпра кожен охочий зміг відчути себе рятувальником

У середмісті Дніпра кожен охочий зміг відчути себе рятувальником

Вчора, 28 жовтня, у центрі Дніпра на площі Героїв пройшов День рятувальника, у якому взяли участь представники пожежної допомоги, поліції, швидкої допомоги та аварійної газової служби, інформує Дніпроград.

Представники служб спасіння для присутніх провели майстер-класи. Кожен бажаючий мав можливість зробити фото в службовому автомобілі, приміряти робочий одяг, попрактикуватися в гасінні пожежі, медики розказали як правильно накладати жгут та багато іншого.

«Захід влаштований, аби нагадати мешканцям та гостям міста як поводитися у різних надзвичайних і стресових ситуаціях. Сьогодні дуже багато діток на заході. І це дуже добре. Адже їм предметно показали спецзасоби та різноманітну рятувальну техніку. Окрім того, проводилися різноманітні конкурси, майстер-класи та вишколи. Це сприяє вихованню, поширенню інформації та дає більш конкретне розуміння цієї важливої для суспільства роботи. Водночас діти вчилися найважливішому — берегти своє здоров’я і за потреби не розгубитися, коли комусь буде потрібна допомога», — розповіла речник патрульної поліції Павло Карманов. 

Окрім цього, в соціальних мережах стартував фотоконкурс, переможці якого отримали пам’ятні сувеніри і призи.

Автор: Дарина ТВАРА