У селі Михайлівка на Криворіжжі запустили водогін вперше від дня заснування села

logo

У селі Михайлівка на Криворіжжі запустили водогін вперше від дня заснування села

15 вересня у селі Михайлівка Апостолівської громади на Криворіжжі запустили водогін централізованого водопостачання. Про це повідомив Євген Ситниченко, очільник Криворізької районної військової адміністрації.

Повідомляється, що від моменту заснування села центрального водопостачання у
селі не було, а мешканці користувалися тільки колодязями.

«Нині мають можливість отримувати воду централізовано і в майбутньому провести її в кожну оселю», — зазначив Євген Ситниченко.

Читайте також: Уряд виділив 135 млн гривень на питну воду для регіонів, постраждалих
від підриву Каховської ГЕС

Органи місцевого самоврядування Апостолівської громади у співпраці з Нивотрудівською громадою, реалізували проєкт і змогли забезпечити водою майже 1400 мешканців Михайлівки та вимушених переселенців, які зараз живуть у селі.

Євген ситниченко також зазначив, що заплановано запуск ще двох водогонів — Широчани та Катеринівка, а також Михайло-Заводське. Протяжність водогону від Ниви Трудової до Михайлівки складає понад 6 км.

Раніше ми
писали: Напередодні професійного свята Дня рятувальника, який в Україні цього року відзначають 17 вересня, на навчальному полігоні та в навчальній шахті Державного ВГРЗ ДСНС України, відбувся фінальний етап змагань з тактико-технічної підготовки, в яких взяли участь найкращі підрозділи загону за підсумками
попередніх етапів.