У селі Хуторо-Губиніха розгорівся скандал через покинутих недобросовісними господарями собак

logo

У селі Хуторо-Губиніха розгорівся скандал через покинутих недобросовісними господарями собак

У селі Хуторо-Губиніха Новомосковського району місцева мешканка знайшла покинутих, за її словами, недобросовісними господарями собак. Після цього почала шукати тваринам новий дім через соціальні мережі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку мешканки Ольги Рубльової-В’язової у Facebook.

Як зазначається у дописі, собак господарі привезли на літо, а взимку вигнали з двору і не збираються повертати додому.

«Собаки голодні, почали бігати по селу і їсти чужу птицю. Жителі села явно не в гуморі від перспектив втратити своє господарство, і боюся, все закінчиться тим, що собак просто пристрелять. Це витривалі, сильні собаки, відмінні вартові!», — пише місцева мешканка Ольга Рубльова-В’язова.

За два дні допис зібрав майже дві тисячі репостів. Таким чином, для одного з собак вдалося знайти новий дім.

«Усього за добу знайшлося безліч очих забрати собак. На сьогодні, щеня на світлині передано в добрі руки. Люди щасливі, що у них з’явився гарний друг і охоронець. Тепер вирішуємо питання з другим собакою. Завтра за нею теж мають приїхати», — прокоментувала мешканка, яка знайшла собак.

Утім, у коментарях до дописів з’явилися люди, які намагаються довести, що вони справжні господарі. При цьому зазначаючи, що вдома не були усього добу. За їхньою версією, за цей час зловмисники, які хотіли обікрасти їхній будинок, зломали ворота, через що собаки втекли на вулиці села.

Пізніше до дикусії підключилася місцева депутатка. За її словами до того, як розмістити допис на Facebook, власників тварин шукали протягом двох тижнів. За цей час у домі нібито власників ніхто не з’являвся і собак вони не шукали. Наразі доля тварин вирішується.

Автор: Домінік ФРАНКО