У Павлограді звільнили директора підприємства, яке опікується модульним містечком для переселенців

logo

У Павлограді звільнили директора підприємства, яке опікується модульним містечком для переселенців

Сьогодні, 24 травня, звільнили директора комунального підприємства «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради Євгена Бондара. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на відповідне розпорядження міського голови Павлограду Анатолія Вершини.

Підприємство займається обслуговуванням будинків і прибудинкових територій. Крім того, на його балансі перебувають кілька соціальних гуртожитків, а також модульне містечко для переселенців у Павлограді.

Починаючи з січня цього року 240 мешканців транзитного містечка були змушені платити за комуналку втричі більше, аніж до нового року — 1450 грн за людину. У той же час загальний борг уже складав 225 тисяч гривень.

Переселенці вже кілька разів мітингували біля стін міської ради. Однак пізніше обидві сторони спробували домовитися за столом переговорів. У результаті — комунальники пообіцяли замінити старі електролічильники і зробити реструктуризацію боргу. Крім того, на сесії міської ради виділили 193 тисячі гривень на сплату боргу за комунальні послуги у модульному містечку. Втім, з невідомих причин, борги так і не було погашено.

Нещодавно переселенці перекрили у Павлограді дорогу і вимагали відповідей на питання — чому гроші не пішли на борг і чому немає перерахунку за січень-лютий.

Як повідомили у виконавчому комітеті Павлоградської міської ради, Євгена Бондара звільнили із займаної у зв’язку з виникненням  у комунального підприємства податкового боргу.

Автор: Домінік ФРАНКО