<>

У Павлограді пройшов турнір з гімнастики «Осіннє сяйво»

На території СОК «Центр» відбувся традиційний турнір з художньої гімнастики «Осіннє сяйво». Завдяки високому рівню організації і підтримки генерального спонсора — компанії «Євробуд Плюс» — турнір перетворився в незабутнє свято і дуже значущу подію для Павлограда.

Турнір «Осіннє сяйво» в СОК Центр проводиться вже четвертий раз в пам’ять про Поліну Антощенко, яка займалася тут художньою гімнастикою і мріяла стати знаменитою спортсменкою. Та в 2014 році її плани зруйнувала страшна недуга. Її продовжують любити і пам’ятати, повідомляє радіо «Самара».

Ідея заснувати в Павлограді турнір пам’яті цієї світлої і життєрадісної дівчинки з’явилася у тренера Поліни Катерини Махіні.

Турнір не випадково має назву «Осіннє сяйво». Ті, хто знав Поліну Антощенко, кажуть, що вона завжди сяяла, як сонечко, і була прикладом для багатьох своїх ровесниць.

Ініціатива проведення такого турніру знайшла підтримку в особі Карена Антоняна, директора компанії «Євробуд Плюс», яка четвертий рік виступає генеральним спонсором змагань.

«Сьогодні участь у турнірі беруть 9 українських клубів, 130 учасниць. Ми раді, що з кожним роком популярність нашого турніру зростає. Компанія «Євробуд Плюс» допомагає талановитим дітям здійснити свою мрію. Вони сьогодні щасливі і на їхніх обличчях сяє посмішка і для нас — це головне. Я впевнений, що у наступному році відбудеться 5-й ювілейний турнір і на килим вже вийдуть, як мінімум 200 учасниць. А компанія «Євробуд Плюс» подбає про це», — сказав Карен Антонян.

У цьому році на турнір з художньої гімнастики в Павлоград приїхали показати себе гімнастки із різних міст України.

Змагальна частина турніру порадувала цікавими виступами. Близько 130 спортсменок змагалися в різних вікових категоріях. Найменшій учасниці змагань цього року виповнилось всього лише 3 роки. За результатами виступів юні гімнастки отримали заслужені нагороди та подарунки від спонсорів турніру.

Крім спортивних нагород, організатори підготували безліч сюрпризів. Генеральний спонсор — компанія «Євробуд Плюс» вручила одній із гімнасток турніру сертифікат на індивідуальне пошиття спортивного купальника.