У Павлограді планують встановити додаткові камери відеоспостереження

logo
209269_u_pavlogradi_planujut_vstanoviti_dodatkov.jpeg


На сьогодні в різних районах Павлограда встановлено більше 50 камер зовнішнього відеонагляду. Працюють вони цілодобово, завдяки чому допомагають правоохоронним органом розкривати не один злочин. У 2018 році в місті планують встановити ще додаткові камери відеоспостереження.

Про це повідомив мер Павлограда Анатолій Вершина.

Місто продовжує співпрацювати з ЄС/ПРООН в рамках проекту «Безпечне та комфортне місто». В цьому році в Павлограді встановили 41 камеру зовнішнього відеоспостереження на суму 800 тис грн. З них 147,4 тис грн — кошти міського бюджету. Всього встановлено 52 камери.

Як зазначив міський голова, за три останні місяці за допомогою інформації з камер відеоспостереження відділ поліції розкрив не одне правопорушення, зокрема, 10 фактів ДТП, 1 – викрадення автотранспорту та 1 — пограбування.

До того ж за допомогою встановлених відеокамер через офіційний сайт міської ради кожний мешканець міста може побачити у режимі реального часу усе, що відбувається на центральній площі міста.

Анатолій Вершина наголосив, що роботу по встановленню камер відеоспостереження в місті планують продовжити і в 2018 році.


А поделиться?