У Новомосковську відбулась міні-вистава до вшанування 160-річчя від дня народження Ольги Кобилянської

logo

19 листопада в абонементі Публічної бібліотеки НМТГ відбулася міні-вистава «Поцілунок самотності» до вшанування 160-річчя від дня народження Ольги Кобилянської.

Ірина Уханова, провідна бібліотекарка, та Тетяна Коряк, заступниця директора, розповіли присутнім про життєвий шлях Ольги Кобилянської – гордої і талановитої «гірської орлиці», яку також називали «пишною трояндою в саду української літератури».Сама вона скромно вважала себе «робітницею свого народу», а девізом свого життя обрала слова: «Що люблю, люблю вже навіки».

Відвідувачі побачили інсценізацію уривка з п’єси «Поцілунок самотності», ролі у якій виконували заступниця директора Новомосковського міського краєзнавчого музею ім. Петра Калнишевського Людмила Герасименко (молода Ольга Кобилянська) та бібліотекарка абонементу Альона Бровчук (Ольга Кобилянська узрілі роки).

На завершення міні-вистави гості прослухали улюблену пісню видатної письменниці «Чуєш, брате мій», автором якої є Богдан Лепкий.

Цей захід приніс неповторний заряд емоцій та відкрив нові перспективи для розуміння та цінування творчості Ольги Кобилянської, яка залишається яскравим символом української літератури.

Підписуйтесь на оперативні новини у нашому телеграм-каналі:https://t.me/poleznaya_nmsk ??