У Новомосковську пройшов турнір з міні-футболу пам’яті Максима Білого

З 13 по 28 квітня в м. Новомосковську пройшов третій традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Максима Білого.

В змаганнях прийняли участь 10 команд, які були поділено на 2 групи по 5 команд. Ігри проходили по коловій системі, де за підсумками до фінальної частини потрапили по 2кращі команди з кожної групи. Півфінальні пари склали місцеві команди «Гудок 1» — «Гудок 2» та «Едем» — «Металург».

В першому півфіналі команда «Гудок 2» з рахунком 5:0 обіграла команду «Гудок 1», в другому півфіналі команда «Едем» з рахунком 3:2 перемогла команду «Металург».

В грі за 3 місце в напруженій боротьбі команда «Металург» з рахунком 5:4 здолала команду «Гудок 1».

Переможцем турніру стала команда «Гудок 2», яка у фінальній гріперемогла команду «Едем» з рахунком 4:1.

Всі ігри були наповнені яскравою та безкомпромісною боротьбою.

На підведенні підсумків турніру та нагородженні переможців та призерів були присутні Ірина Ялова, начальник управління культури, спорту та туризму, Олег Шевченко, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту, родина Максима Білого – батько Іван, дружина Анна, сини Максим та Артем.

Переможець та призери змагань були нагородженікубками, медалями та пам’ятними статуетками. Кращими гравцями стали: Дмитро Волинець в номінації «Кращий воротар», Максим Приймак в номінації «Кращий бомбардир», Петро Плачков – «Кращий гравець».

Сьогодні Україна бореться за свою незалежність, свою свободу та своє майбутнє. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість жити, працювати, займатися улюбленою справою!