У Новомосковську поліцейські нагадали школярам про основні правила особистої безпеки

logo

Правоохоронці роз’яснили дітям правила поведінки в умовах небезпеки, у побуті, на воді та вулиці

14 вересня поліцейські ювенальної превенції Новомосковського районного відділу поліції зустрілися із місцевими учнями других класів. На відкритому повітрі, з урахуванням всіх вимог особистої безпеки розповіли дітямпрості правила поведінки у кризових та небезпечних ситуаціях.

Працівники поліції розглянули приклади конкретних ситуацій та роз’яснили можливі дії, які можуть зберегти від негативних наслідків, як вдома у побуті, так і в громадських місцях. Окрім цього, правоохоронці нагадали дітям правила поводження з вогнем та електроприладами. Порекомендували дбати про свою особисту безпеку під час перебування поблизу водойм, на вулиці поруч з автодорогою та під час користування велосипедами абосамокатами.

За словами начальниці сектору ювенальної превенції Тетяни Шейєрман, діти, як ніколи потребують уваги та підтримки. Ми розуміємося на проблемах дітей, їх переживаннях, знаємо як і коли необхідно корегувати їх поведінку, тому завжди готові надавати допомогу, зустрічатися, проводити цікаві профілактичні заходи та робите все, що від нас залежить заради збереження їхнього дитинства, — зазначила Тетяна.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріаламиНовомосковського районного відділу поліції