У Новомосковську комунальники розповіли про виконані роботи за минулі вихідні

logo

Протягом вихідних ліквідували пориви на приватному підключенні до водопровідної мережі по вул. Садовій та в с. Знаменівка на вуличному водопроводі по вул. Центральній.

Перевірили та відремонтували 26 пожежних гідрантів в оглядових водопровідних колодязях на водопровідних мережах міста, згідно зі спискомДСНС. Продовжили роботи на новозбудованому водопроводі на розі вул. Калнишевського/Гідності: встановили засувку, побудували водопровідний оглядовий колодязь та навели лад після виконання робіт. Для контролю тиску в водогоні d=300 мм встановили два додаткових манометри на по вул. Північній.

Обстежили мережі на предмет встановлення вузла обліку води по вул. Гідності «Швейна фабрика», згідно з договором. Обстежили водопровідні мережі бази відпочинку «Самара» стосовно перепідключення мереж.

Промили мулососним автомобілем 30 п. м. каналізаційного колектору по вул. Калнишевського/ вул. Шевченка. Виконали чистку каналізаційних решіток на каналізаційних насосних станціях № 1, 2 у с. Меліоративному. Виконали заявки від мешканців міста з чистки дворових каналізаційних колодязів: вул. Гідності, 66-А; вул. Гетьманська, 50, 253; вул. Українська, 1; вул. Олексія Цокура, 22.

На очисних каналізаційних спорудах міста промили дренажну систему піскових майданчиків. Виконали покіс травина прилеглих територіях біля об’єктів підприємства. Перевірили усі каналізаційні насосні станції, що працюють без обслуговуючого персоналу в місті.

Перевірили роботу станцій підвищення тиску на багатоповерхові житлові будинки.

Усі об’єкти підприємства працюють у штатному режимі, водопостачання міста цілодобове та безперебійне.

Підписуйтесь на оперативні новини міста: ? Telegram?Вебсайт? Facebook ? Instagram