У Новомосковському районі модернізують інфраструктуру військових частин

logo

У Новомосковському районі модернізують інфраструктуру військових частин

У Новомосковському районі вперше в Україні ініціюють створення програми підтримки військових частин. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дніпропетровської облради у Facebook.

Головна мета програми підтримки військових частин — вирішення нагальних проблем, насамперед — розвиток інфраструктури та доріг на території Черкаського гарнізону. 

Саме сюди, до 239 загальновійськового полігону, з’їжджаються частини зі Соду України, тисячі військових і сотні одиниць техніки. Тут вони підвищують боєздатність, поповнюють особовий склад, відпочивають, ремонтують обладнання та тренуються.

Основною проблемою території на сьогодні є ґрунтова дорога, яка після важкої техніки перетворюється на суцільне болото. Саме тому, у вкрай короткі строки, було знайдено рішення і можливості для ремонту дороги. Його розпочали із завезення 400 тон щебню.

Голова облради Гліб Пригунов зазначив, що така миттєва реакція на вирішення проблеми стала можливою завдяки співпраці бізнесу та всіх рівнів влади.

«Наша мета – це планово вирішувати проблеми військових, які базуються на території нашого району. Надавати їм ресурсну підтримку для відновлення інфраструктури – доріг, ліній електропередач, водогонів тощо. Бійці, які ризикують життям заради нас, повинні знати, що їх підтримує народ України і громада», — пояснила голова Новомосковської райради Наталія Книжник.

Всього на полігон планують завезти дві тисячі тонн щебню. У рамках цивільно військового співробітництва, яке координує керівництво ОК «Схід», це лише початок масштабних робіт.

«Для того, щоб підтримати українських військових, ми знайдемо необхідні ресурси та технічні можливості. Допомога військовим частинам на мирній території — ще один внесок в нашу спільну перемогу», — підсумував Гліб Пригунов.

 Раніше повідомлялось, що у Черкаському розпочалися будівельні роботи з влаштування польового бригадного табору нового зразка. 

Автор: Іван МУРАХА