У Новомосковській лікарні медик відмовився допомогти дитині, що була при смерті

logo

У Новомосковській лікарні медик відмовився допомогти дитині, що була при смерті - фото 1

Дворічна дівчинка потрапила в ДТП. Легковик буквально переїхав малечу. За яких обставин усе сталося і чому місцеві лікарі не прийняли потерпілу?

Хотів повернути на перехресті, та не поступився дорогою зустрічному авто. Аварія сталася у середмісті Новомосковська. У результаті — від сильного удару одну з машин відкинуло на тротуар.

У цей час дорогу щойно перейшли мати з дворічною дитиною. У них і влетіла автівка. Жінка вціліла, а ось дитину водій буквально переїхав.

«Водій транспортного засобу «Фольцваген» білого кольору вийшов, до нього підійшли пішоходи, почали казати: «Що ж ти твориш». А він сказав: «Та нічого страшного»», — розповідає свідок аварії Вадим.

Як все сталося бачила і Лілія. Каже, в той час їхали позаду «Фольцвагена».

«Ми вискочили, дитина вся в крові. Під колесом під заднім вона була . Там шапка навіть залишилася. Вискочили ці люди з червоної машини. Почали надавати допомогу дитині», — ділиться свідкиня аварії Лілія.

Швидку мати дворічної дівчинки не дочекалася. Піймала попутну машину і одразу відправилася до міської лікарні. Утім, там надавати допомогу дитині, яка вже була при смерті, відмовилися. Мовляв, карантинний режим. Тож їхати довелося за декілька кілометрів до центральної районної лікарні. Та вже на місці, в руках реаніматологів, серце дівчинки зупинилося.

«Приватним транспортом у критичному стані доставили дівчинку. Мешканку міста Новомосковська. Два рочки, з ознаками важкої черепно — мозкової травми. Травматичні враження органів грудної клітини та живота. Внутрішні кровотечі. У зв’язку з відсутністю ознак дихання та серцебиття бригадою реаніматологів негайно розпочаті реанімаційні заходи. На жаль, через численні травми, що були несумісні з життям — констатовано біологічну смерть», — повідомляє Вадим Михайлюта, головний лікар Новомосковської районної лікарні.

Лікаря , який відмовився врятувати дитину,звільнили за розпорядженням міського голови Новомосковська.

«Ми зробили висновки, у тому числі кадрові. Лікар звільнений. Догану отримала начмед лікарні. Ми будемо надалі проводити розслідування — в наслідок чого сталося таке і як зробити так, щоб такого більше не сталося взагалі ніколи», — повідомляє Сергій Рєзнік, міський голова Новомосковська.