У Нікополі ворожий дрон вбив волонтера, батька новонародженого сина

logo

У Нікополі ворожий дрон вбив волонтера, батька новонародженого сина. Ім’я загиблого вчора 26-річного хлопця назвали у команді «Єдність і Розвиток», членом якої він був. Росіяни відняли життя у нікопольця Сергія Климчука, передаєNikopolnews.

Вчора російський дрон в Нікополі вбив молодого хлопця, нашого друга і волонтера Сергія Климчука, – йдеться у повідомленні керівників «Єдність і Розвиток»

У Нікополі ворожий дрон вбив волонтера

У Нікополі ворожий дрон вбив волонтера, батька новонародженого сина

Вони розповіли, що зпершого дня вторгнення Сергій став волонтером і ніколи не відмовляв у допомозі мешканцям Нікополя. Він допоміг сотням і був прикладом для всіх.

Ми втратили друга, його дружина – люблячого чоловіка, а новонароджений синок – батька, який його так довго чекав. Україна втратила талановитого агронома і щирого патріота. Ми виражаємо щирі співчуття родині Сергія та його близьким. Він навічно в наших серцях і думках. Загарбникам ніколи не пробачимо і помстимося. Команда “Єдність іРозвиток” Михайло Поперечнюк, Марія Полоз – йдеться у повідомленні

Нагадаємо, Внаслідок обстрілів Нікополя дронами 14 листопада загинув 26-річний хлопець

Смертельна атака БПЛА на Нікополь 14 листопада – прокуратура розпочала розслідування

Ще новиниНікополя: У Нікополі дрон-камікадзе зруйнував приватний будинок: оголосили збір коштів на його відновленняЧитайте також  Меморіал: вбиті росією. Ніна Жиденко, 70 років,Нікополь, жовтеньКорисні посилання дивіться нижче ↓

НСН у Телеграм