У Нікополі внаслідок ворожого обстрілу постраждали 5 людей, є загиблий

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Війна / У Нікополі внаслідок ворожого обстрілу постраждали 5 людей, є загиблий

У Нікополі внаслідок ворожого обстрілу постраждали 5 людей, є загиблий

Російські війська протягом дня обстрілювали Нікопольський район Дніпропетровської області з важкої артилерії та безпілотників. Найбільше постраждав сам Нікополь, – пише «Наше Місто» з посиланням на голову ДніпроОВА Сергія Лисака .

На жаль, внаслідок обстрілу Нікополя єзагиблий. Також постраждали 5 мешканців, серед яких – 13-річний хлопчик.

У Нікополі внаслідок ворожого обстрілу постраждали 5 людей, є загиблийУ Нікополі внаслідок ворожого обстрілу постраждали 5 людей, є загиблийУ Нікополі внаслідок ворожого обстрілу постраждали 5 людей, є загиблийУ Нікополі внаслідок ворожого обстрілу постраждали 5 людей, є загиблийУ Нікополі внаслідок ворожого обстрілу постраждали 5 людей, є загиблий

Фото: телеграм-канал Сергія Лисака.

Пошкоджено багато будівель та об’єктів:

транспортні та комунальні підприємства;два агропідприємства;23 приватних будинки;6 господарських споруд;теплиці;неексплуатовану будівлю;2 гаражі (зруйновані);15 гаражів (пошкоджені);автівки;газогони;лінії електропередач.

«У Червоногригорівській громаді понівечене промислове підприємство. Також гучно було і в Марганецькій та Покровській», – повідомив Сергій Лисак.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі в позашкільному закладі освіти встановлюютьвікна, які були вибиті внаслідок ракетних обстрілів.