У Нікополі шукають патронатних батьків: які умови і зарплата

logo

У Нікополі шукають патронатних батьків, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

Для роботи патронатними вихователями службау справах дітей Нікопольської міської ради шукає сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини не може проживати разом з батьками/законнимипредставниками.

У Нікополі шукають патронатних батьків: які умови і зарплата

У Нікополі шукають патронатних батьків: які умови і зарплата

Кандидатами у патронатні вихователі можуть бути повнолітні особи, які виявили бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя напрофесійній основі. Зокрема це можуть бути громадяни з числа безробітних, а також іноземці, які мають посвідку на постійне проживання, що посвідчує особу без громадянства. У потенційного кандидата в патронатні вихователі має бути повнолітній член сім’ї (чоловік або дружина, син чи донька, інший член сім’ї, чи повнолітня особа), які проживають на спільній житловій площі з кандидатом у патронатні вихователі та готові бути добровільними помічниками у догляді за дітьми.

Розмір соціальноїдопомоги на дитину, влаштовану до сім’ї патронатного вихователя становить 2,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць, для дітей з інвалідністю – 3,5 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на місяць.

Розмір грошового забезпечення патронатного вихователя становить 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.

За більш детальною інформацією звертайтесь до служби у справах дітей Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів, буд.17/1, м. Нікополь, Дніпропетровська область, тел. 0951759653.

«Не будь байдужим, подаруй дитині щастя» – закликають нікопольців

Ще новини Нікополя: «Моя особова справа досі лежить у Нікополі»: росіянка вийшла заміж замарганчанина, живе у Львові і допомагає ЗСУЧитайте також: Ознаки суїцидальної поведінки – як розпізнати, щоб вчасно допомогтиКорисні посилання дивіться нижче ↓

НСН у Телеграм