У Нікополі шахрай переоформив на себе чужу зарплатну банківську картку

logo

39-річний чоловік знайшов на вулиці чужі документи, за якими переоформив на себе зарплатну банківську картку власника паспорту. Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровьскій області.

В ході слідства встановили, що 23 квітня зловмисник прийшов до банку та надав касиру паспорт та ідентифікаційний код, які знайшов на вулиці.  В банку з’ясувалося, що за цим паспортом вже є зарплатна картка, тоді зловмисник переоформив її на себе та зняв з рахунку 2,5 тисячі гривень. Оскільки він був в масці і мав схожість із власником паспорту, працівниця банку не помітила обману.

Згодом він отримав на  свій телефон повідомлення про чергове зарахування грошей і знову прийшов до відділення банку, щоб зняти їх. Але касирка побачила, що документи значаться в базі даних як втрачені, та викликала поліцію.  24 травня шахрая затримали поліцейські охорони. 27 травня чоловіку оголосили підозру за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Санкція статті передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Поділитися

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра