У Нікополі під час війни запрацювали медичні мобільні кабінети – як отримати послуги (фото)

logo

У Нікополі під час війни медицина стає доступнішою – тут запрацювали медичні мобільні кабінети. Про це йдеться у публікації на офіційній сторінці міського голови Нікополя Олександра Саюка у Facebook, – передаєNikopolnews.

Завдяки плідній співпраці міської ради з благодійними організаціями Rotaty Lviv International Ukraine та Rotary Club Dnipro City Нікополь нещодавно отримав 2 пересувних медичних кабінети.

Вони оснащені необхідним сучасним медичним обладнанням, серед якого:

система ультразвуковоїдіагностики,діагностичне устаткування для оцінки стану і функцій серця,рентген,високочастотний електрохірургічний апарат,монітор пацієнта,комп’ютерне обладнання для комунікації з лікарнями через інтернет тощо.

У Нікополіпід час війни запрацювали медичні мобільні кабінети – як отримати послуги (фото)

Перший кабінет вже почав працювати. Цими вихідними на одному з районів міста лікарі Нікопольського центру первинної медико-санітарної допомоги здійснювали прийом і консультації пацієнтів. Головна перевага цих кабінетів мобільність, тож цього тижня відповідні послуги надаватимуться й жителям інших районах Нікополя.

У Нікополі під час війни запрацювали медичні мобільні кабінети – як отримати послуги (фото)

У Нікополі під час війни запрацювали медичні мобільні кабінети – як отримати послуги

З безпекових міркувань не публікують графік робити та локаціїрозміщення мобільних кабінетів. Дізнатись коли він працюватиме на вашому районі можна у сімейного лікаря чи подзвонивши на контакт-центр: 0509649271.

У Нікополі під час війни запрацювали медичні мобільні кабінети – як отримати послуги

Від себе особисто, від імені лікарів та мешканців Нікополя хочу висловити слова вдячності нашим партнерам за таку важливу і необхідну допомогу, – додав у публікації міський голова

Ще новини Нікополя: У нікопольській лікарні №4 можна отримати допомогу психолога іпсихіатра

Корисні посилання дивіться нижче ↓

НСН у Телеграм