У нас війна — справжня: мешканці Сурсько-Литовської територіальної громади звернулися до білорусів, — ВІДЕО

logo

У нас війна - справжня: мешканці Сурсько-Литовської територіальної громади звернулися до білорусів, - ВІДЕО

На Дніпропетровщині голова Сурсько-Литовської сільської громади Андрєєв Григорій зазначив, що на теротиріїї їх селищ проживає багато мешканців з білоруським корінням. У такі важкі для країни часи, він імені усієї громади зробив офіційне звернення до мешканців Білорусії, з сподіванням на те, що його почують і підтримають. 

Про це повідомляє редакція 056.

Жителі Сурсько-Литовського с білоруськими корінням звертаються до мешканців Білорусії, до усіх без виключення. Звернення до білорусів голова сільської громади зробив на російській мові. 

«У нас війна — справжня. І нам вам пояснювати, що це значить. Саме Білорусія у роки Другої світової війни постраждала найбільше і втратила сотні тисяч своїх мешканців. Тому ми впевнені, що ви розумієте, які руйнування і страждання несе будь-яка війна. Земляки ця війна призведе до катастрофічних наслідків — не тільки для України, Росії, а і для Білорусії. Не мовчить — скажіть ні війні. Тільки народ своїм засудженням може зупинити це безумство. Сподіваємося, що ви за мир з нами», — звернувся Андрєєв Григорій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію