У Московському патріархаті заявили, що на резиденцію у Кривому Розі напали прихильники Томосу

logo

На місці начебто був і представник «Правого сектору».

На резиденцію митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема начебто напали прихильники автокефалії.

Про це повідомив прес-центр УПЦ Московського патріархату. 

«Зокрема провокатори намагалися потрапити до резиденції митрополита Єфрема, а один з учасників так званої «акції» намагався виламати ворота. За всіма подіями спостерігали представники Національної поліції, які не завадили провокаторам пошкоджувати приміщення єпархії та вигукувати заклики, якими розпалювали релігійну ворожнечу», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Вірменська апостольська церква не підтримала автокефалію для України

Зазначається, що на акції начебто був представник «Правого сектору», який сказав, що не є релігійною людиною, проте підтримує ідею створення Єдиної помісної церкви. 

Мітингувальники також розвісили на воротах та паркані резиденції плакати з гаслами. 

Нагадаємо, Собор єпископів Польської православної церкви відмовився визнавати рішення Константинополя щодо відновлення євхаристійного спілкування з духовенством УПЦ КП. 

ВідеоПравоохоронці розслідують напад на Андріївську церкву як умисне знищення майна

Вранці невідомий кинув у храм «коктейлі Молотова». Пляшки із запалювальною сумішшю розбилися, але не зайнялися. У Софії Київській, до якої належить музей Андріївська церква, припускають — невідомі влаштували провокацію. Тиждень тому президент підписав закон про передачу Андріївської церкви в користування Вселенському патріархату. 

Правоохоронці розслідують напад на Андріївську церкву як умисне знищення майна