У міськраді планують очистити центр міста від МАФів шляхом підвищення податку

У міськраді планують очистити центр міста від МАФів шляхом підвищення податку

До літа у міськраді планують затвердити документ, згідно з яким підвищиться плата за користування комунальними землями у Дніпрі. Таким чином планується витіснити з центру міста сотні МАФів, які заполонили його. Про це вчора, 21 лютого, під час прямої телефонної лінії повідомив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз, передає Дніпроград.

Чиновник зазначив, що протягом останніх двох років міська влада взяла курс на очищення вулиць Дніпра від МАФів. За цей час було прибрано більше тисячі незаконних малих архітектурних форм. Тепер же у міськраді планують взятися і за очищення центральних вулиць міста шляхом підвищення орендної плати за користування комунальними землями.

Сьогодні орендна плата для власників МАФів у місті становить від 5 до 150 грн/кв.м., але найближчим часом буде прийнято рішення, згідно яким власники кіосків на центральних вулицях міста будуть платити у декілька разів більшу суму.

«Я заздалегідь попереджаю всіх підприємців, що не пізніш літа цього року вартість оренди території під кіоски збільшиться. Це торкнеться всієї території міста. На центральних вулицях, зокрема, вартість оренди зросте в 5-10 разів», — повідомив Руслан Мороз.

Окрім цього, зазначається, що точну кількість МАФів у місті підрахувати дуже важко, особливо коли мова йде про незаконні споруди.

Нагадаємо, що раніше у Дніпрі розпочали боротьбу із рекламними вивісками.

Автор: Антон МОРОЗ