У Межовій триває поточний ремонт доріг. Які об’єми та вулиці

logo

На тижні, що добігає кінця, на території Межівської селищної ради проводиться поточний (ямковий) ремонт доріг.

Роботи наразі ведуться на ключових транспортних артеріях центру громади – селища Межова.Це вулиці: Соборна, Центральна, Лісна.Власне, саме на цих вулицях ми побачили підготовленні латки та працівників організації підрядника.

 У Межівській селищній раді досить коротко прокоментували роботи:«Мовадійсно йде про три вулиці, які ви згадали : Соборна, Центральна та Лісна. Це – поточний (ямковий) ремонт найболючіших ділянок по селищу, які мають, відповідно, чи не найбільше навантаження.Всього обсяг робіт – 500 квадратних метрів. Загальна  вартість – біля 425 тисяч гривень.Якщо порахувати, то побачимо, що вартість одного «квадрата» – 850 гривень. Це – найнижча ціна, яку можна сьогодні знайти. У середньому бачимо пропозиції удіапазоні – 1-1,5 тисячі гривень”.  

Підрядники говорять, що виконують свою роботу якісно…

Але… жителі громади знову бідкаються, що це, мовляв, «капля в морі» і мало не кожен у розмовізгадує «свою» вулицю, яка також: «… тільки погляньте, просто у жахливому стані».  І кожному з нас хотілось би сьогодні (а краще вчора) побачити ремонтну техніку з вікна власного будинку чи квартири…Це правда… Якість переважної більшості доріг всередині громади не витримує ніякої критики з точки зору безпеки руху, вже не говорячи про шкоду технічному стану автотранспорту.

З іншого боку – ті навантаження, які витримує (чи не витримує) транспортна мережа Межівщини, певно, що не закладалися жодними проектами. Фахівці говорять, що за великим рахунком, дороги Межівщини не повинні витримувати ті навантаження, які сьогодні є, як факт. Адже, вони будувались у розрахунку на техніку вагою 5-6 тонн, а наокремих ділянках ця цифра сьогодні перевищується в рази!На жаль, і до початку повномасштабної війни  ми не могли похвалитись якістю доріг. А сьогодні і поготів… Повертаючись до робіт, які ведуться сьогодні у громаді. Замовником виступає відділ будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради, підрядна організація  визначеназа результатами торгів.  Вся інформація про закупівлі оприлюднена на сайті ПРОЗОРРО.Нагадаємо, що минулого року звучала теза, що на експлуатаційне утримання (ямковий ремонт) доріг по Межівській громаді, за результатами проведеної інвентаризації, необхідноблизько 21 мільйона гривень!

Переглядів: 57