У Марганці влада хоче продати приміщення пологового будинку

logo

У Марганці влада хоче продати приміщення пологового будинку

Голова міста Марганець, що на Січеславщині, Олена Жадько збирається віддати приміщення пологового будинку на приватизацію. Відповідний проект рішення вже з’явився на офіційному сайті Марганецької міської ради, передає Дніпроград.

У документі йдеться про можливість приватизувати нежитлову будівлю загальною площею 4234,8 кв.м., розташовану за адресою: Дніпропетровська область, м. Марганець, вул. Паркова, буд. № 8.

Раніше ця будівля була законсервована через брак коштів на утримання і пологовий будинок переїхав до міської лікарні. Наразі багато жінок вимушені в більш складних випадках ніж звичайні пологи звертатися до Дніпра або Запоріжжя. Наразі голова міста Олена Жадько віддала це приміщення в оренду магазину, якому і збирається його продати.

Громадськість обурена цим проектом рішення так як орендар після приватизації вже не буде сплачувати податки у місцевий бюджет. Таким чином місто втрачає чотирьох-поверховий будинок.

Зауважимо, Олена Жадько — ставлениця нардепа Вілкула, відома як організатор холодомору в мирному шахтарському містечку Марганець.

Раніше повідомлялося, що дії «Опозиційного блоку», інтереси якого представляла міська голова Жадько, у Марганці вже перетнули межу гуманітарної катастрофи.

Нагадаємо, від самого початку опалювального сезону Марганець потерпав від холоду та відсутності світла. Також влада залишила три тисячі місцевих мешканців без газу.

Автор: Іван МУРАХА