У Кривому Розі знімуть прапор України на головному флагштоці: як причини

logo

Фото Анатолія Урбана Новака

На час виконання робіт 8 та 9 червня 2024 року, у Кривому Розі тимчасово буде знято прапор України на флагштоці у парку Героїв. Фахівці заплановали проведення висотних робіт з поточного ремонту та ревізії поворотного механізму прапора, лебідки та заміни тросу.

Про це
повідомили в управлінні преси виконкому Криворізької міськради з посиланням на адміністрацію комунального підприємства «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького» КМР.

Читайте також: У Кривому Розі проведуть лекції про міську культурну спадщину
та відновлення міських просторів: як зареєструватися

Флагшток у парку Героїв встановлений в 2021 році, є найбільшим у місті. За час його експлуатації, виникла необхідність проведення ревізії та поточного ремонту підйомного і поворотного механізмів прапора України.

Як вже розповідали журналісти krivbass.city, 22 червня 2021 року у парку Героїв
Металургійного району встановили 72-метровий флагшток. Роботи проводились з 9:00 до 12:00.

Загальна вартість проєкту цього об’єкту — 1 030 821,96 грн. Роботи з виготовлення документації замовили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської ОДА. Послугу виконало ТОВ «Форт проєкт».

Власне, будівництво флагштоку буде вартувати більше 8 млн грн. Згідно з інформацією, яку розмістили на сайті Держзакупівлі.онлайн, очікувана вартість будівництва складає 8 113 592,40 грн.

Раніше ми писали: нацгвардійців з Кривого Рогу після звільнення з полону відвідало командування бригади.