У Кривому Розі судитимуть зловмисників які ошукували громадян під виглядом букмекерської компанії

logo

Встановлено, що обвинувачені розробили схему шахрайського заволодіння коштами громадян. Вони облаштували оргтехнікою офіс у центрі Кривого Рогу та залучили до роботи 40 операторів. Представники call-центру створювали фейкові акаунти у популярній соціальній мережі, де показували розкішне життя та високий матеріальний дохід клієнтів букмекерської компанії.

Приклад  - 1 Зацікавленим у поліпшенні матеріального становища громадянам шахраї пропонували зробити онлайн-ставки. Після виграшу вони переконували потерпілих здійснювати додаткові внески для збільшення прибутку. Згодом обвинувачені припиняли листування, а гроші перераховували напідконтрольні банківські рахунки. Про це повідомляє відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.

Приклад  - 3 Встановлено понад 20 потерпілих по всій Україні, серед яких військовослужбовці та волонтери. Під час проведення понад 30 санкціонованихобшуків у приміщенні офісу, за місцями мешкання та в автомобілях чоловіків вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, флеш-носії інформації, сім-карти, зброю, чорнові записи зі списками ошуканих громадян та грошові кошти у різних валютах.

Метки: затримали шахраїв