У Кривому Розі пройшов чемпіонат міста з плавання: хто святкував перемогу

Фото управління преси виконкому Криворізької міської ради

Цього тижня Кривому Розі молодь змагалася на чемпіонаті міста з плавання. Про це повідомили в управлінні преси виконкому Криворізької міськради.

150 спортсменів змагалися  за звання кращих  у запливах на дистанціях 50, 100, 200, 400, 800 та 1500 метрів.

За перемогу змагалися спортсмени, які представляли відділення плавання п’яти криворізьких дитячо-юнацьких спортивних шкіл – №1, 2, 6, 7, 10. Захід відбувся з суворим дотриманням правил поведінки під час повітряної тривоги.

У підсумку переможцями у командному заліку стали пловці ДЮСШ №1 (29 медалей), ДЮСШ №6 (21 медаль) та ДЮСШ № 7 (18 медалей).

«Я займаюся плаванням з 6 років у ДЮСШ №7. До цього чемпіонату я готувався дуже серйозно, з тренером відпрацювали всі техніки. Цей заплив на 400 метрів вільним стилем став для мене контрольним стартом, перевіркою моїх здібностей на змаганнях такого
рівня. Попри високий рівень суперників, я зміг покращити свій результат, тож виступом задоволений», — зазначив Олексій Пахомцев, учасник змагань.

Додамо, на сьогоднішній день плаванням займається близько 2 тисяч криворіжців, з якими заняття
проводять 34 тренери.

Раніше ми писали: у Кривому Розі вперше відбувся Чемпіонат України з пішохідного туризму: хто переміг.