У Кривому Розі освітній процес проходить у 129-ти школах міста

logo

Новий навчальний рік триває у криворізьких школах за моделлю дистанційного навчання з можливістю надання учням консультацій у режимі офлайн. Це найбільш прийнятна та безпечна форма у нинішній ситуації, яку було обрано після ґрунтовних консультацій з освітянами та батьками.

Про це повідомили у відділі преси та внутрішньої інформації.

Всі офлайн-консультації вчителів проводяться лише ушколах, які мають укриття. Також консультації не є обов’язковими, учні можуть відвідувати їх тільки за згодою батьків, однак – це додаткова можливість для учнів зміцнити свої знання.

Разом з тим, місто підготувалося й до моделі офлайн навчання. Для цього була проведена велика робота. 109 шкіл міста (це понад 90% діючих шкіл) обладнані за рахунок коштів місцевого бюджету укриттями сертифікованими ДСНС й готові до очної роботи відповідно до вимог безпеки».

У криворізькій гімназії, вякій була проведена робоча нарада, зараз функціонують два заклади освіти та навчається майже дві тисячі учнів. Більшість батьків учнів підтримали модель онлайн навчання з офлайн-консультаціями, яка й запроваджена наразі.

«Ми розробили графік онлайн-консультації зурахуванням підготовленого укриття, що розраховано на 1200 місць. Ми розуміємо, що малеча-першачки потребують додаткової уваги та допомоги вчителів. Тому, крім основного графіку, для 1-х класів, відповідно до наданих батьківських клопотань, було встановлено окремий графік додаткових офлайн-консультацій.Хто не відвідує консультації офлайн, може проходити їх онлайн. Для цього на міському освітньому Порталі (http://kreducloud.com/) викладено їх графік. Також, у нас в позаурочний час працюютьсекція «Карате-до», танцювальний клуб «Вікторія-Престиж» та гуртки ЦДЮТ Металургійного району – «Берегиня», «Пластика нових форм», «Веселі витівники» та театральні студії», – проінформувала директор гімназії Олена Юшкіна.

В укритті гімназії коштом місцевого бюджету було проведено ремонтні роботи з оздобленням стелі, підлоги, стін, облаштовано 5 санвузлів з підключенням до централізованої каналізації, 2 рукомийника з підключенням до гарячої води, повністю заміненоелектроосвітлення, встановлено систему припливно-витяжної вентиляції, облаштовано 3 входи/виходи укриття. Наявні ємності для запасу технічної води, підведено централізоване водопостачання. Приміщення укриття облаштовано 2 буржуйками та 7 електроприладами для обігріву.

новини Кривий Рiг LIFE