У Кривому Розі кількість постраждалих зросла до 41 людини, 10 загиблих (фото)

logo

Понеділок, 8 Липня, 2024 в 13:19

Джерело: глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, голова Криворізької МВА Олександр Вілкул

У Кривому Розі кількість загиблих на тепер становить 10 осіб. Ще відомо про щонайменше 41 одного пораненого,серед них дев’ятеро тяжких.

Фото: Сергій Лисак

З-поміж загиблих відомо про шість жінок і чотирьох чоловіків.

Фото: Сергій Лисак

У місті є влучання вадміністративну будівлю промислового підприємства. На місцях перебувають усі аварійні, комунальні та медичні підрозділи.

Зараз триває ліквідація наслідків.

Фото: Сергій Лисак

Раніше було відомо про 31 пораненого внаслідок масованої ракетної атаки по містуКривий Ріг.

Фото: Сергій Лисак

Фото: Сергій Лисак

Фото: Сергій Лисак

8 липня росіяни вкотре масовано атакували Україну 40 ракетами різного типу. Внаслідок масованої атаки РФ по Києву зафіксовано падіння уламків в п’яти районах.Внаслідок атаки ЗС РФ по дитячій лікарні “Охмадит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення татоксикологічний корпус, де діти перебували на діалізі (штучно підтримували роботу нирок). Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.Раніше у МВС казали, що під завалами можуть перебуватилюди. Рятувальники мають три години, коли шанси, що постраждала людина виживе, вищі. Зокрема станом на момент публікації новини у Києві відомо про щонайменше 25 постраждалих.Росіяни у Києві влучили у житловий будинок в Шевченківському районі. Один з під’їздівзруйновано.

19:29 8 Липня, 2024

8 липня, внаслідок чергового російського масованого ракетного удару загинув лось, котрий перебував на реабілітації у Центрі порятунку диких тварин Наталії Попової. Тварина перелякалася вибухів, та розігнавшись, вдарився об стіну.

18:37 8 Липня, 2024

У НЕК Укренерго повідомили, щоз 9 по 24 липня не проводитимуться вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області.

18:13 8 Липня, 2024

Російська економіка може постати перед проблемою “тихої кризи” у другій половині 2024 року. Аналітики пояснюють, що основні рушійні сили економічного зростання (споживання громадян і капітальні інвестиції) перебуватимуть під загрозою через ймовірне підвищення центробанком РФ ключової ставки.

17:49 8 Липня, 2024

Європейський Союз щонайменше вдвічі переоцінює свої потужності з виробництва артилерійських снарядів калібру 155 мм і порушує обіцянки обсягів постачань в Україну. За даними журналістського розслідування, європейські виробники здатні виготовляти приблизно вдвічі менше боєприпасів (БК), ніж заявляє Брюссель.

17:25 8 Липня, 2024

8 липня українська тенісистка Еліна Світоліна вшанувала загиблих внаслідок чергового масованого ракетного удару по Україні. Спортсменка вдягла чорну стрічку на Вімблдоні.