У Кривому Розі чиновники хочуть порядку, але самі «палець об палець не вдаряють» (фото)

logo

Головна » У Кривому Розі чиновники хочуть порядку, але самі «палець об палець не вдаряють» (фото)

У Кривому Розі чиновники хочуть порядку, але самі «палець об палець не вдаряють» (фото)

Черговий раз чиновники звернулися до містян із закликом не викидати сміття біля майданчика та повз спеціалізовані контейнери.

Про це з’явилась замітка на офіційному сайті виконкому
Довгинцівської райради.

«Шановні мешканці! Будьте більш культурними та розсудливими! Поважайте себе та працю інших! НАГАДУЄМО:

– не викидати сміття біля майданчика та повз спеціалізовані контейнери;– при повному заповнюванні контейнерів, коли немає можливості викинути, потрібно дочекатись, коли спецмашина вивантажить сміття з контейнерів, а потім вже викидати», – значиться у повідомленні.

Для прикладу безладу виставлено фото сміттєвих майданчиків з вулиць Магістральної та
Кокчетавської.

Як видно на знімках, підхід до контейнерів і сам майданчик не має капітального покриття, а тому саме калюжі та грязь є основною причиною, чому містяни «докидають» сміття на кучку, не доносячи до контейнеру. 

новини Кривий Ріг LIFE

19 Січня, 2024

Підписуйтесь на нас

Вбудовані Відгуки

Переглянути всі коментарі

дЕрмак Оманський

16 годин тому

Захід уже розуміє, що в нас не демократичний режим, а збіговисько самодурів і аферистів, які тримаються лещатами за владу, аби продовжувати грабувати. Вони це все бачили в срасії, білорусі, тощо.

Тому там величезні вагання- допомагати чи ні

Вован «нелохович»

14 годин тому

з якої
структури 30 правоохоронців, які незаконно встановили відеокамери у спальнях журналісток Bihus.Info? Бігусгейт знищить репутацію і виконавців і замовників цього злочину. Подивився шокуючий сюжет Деніса Бігуса.

Виникає основне запитання – хто це зробив?

Сьогодні прорив росіян у Авдіївці, тому що у нас не вистачає людей на нулі, у військкоматах нема черг,

А в цей час у Києві 30 офіцерів, які володіють зброєю та мають роки вислуги, замість захисту Батьківщини витратили гроші
платників податків на те, щоб незаконно підглядати у спальні за дівчатами-журналістками та знайти компромат у їхній білизні.

Це страшна ганьба. І негідників, які це зробили, і мовчать, треба викрити, встановити поіменно, щоб ці люди замість теплих кабінетів та ресторанів пішли в піхоту на фронт, а якщо ні, то після зміни влади Зеленського вони мають піти під суд, сісти в тюрму та ніколи не насмілюватись претендувати на державну службу та державну пенсію. Усі, у тому числі їхні дружини та
доньки, їхні друзі, мають знати, якими ганебними та безсоромними справами вони займались, під виглядом державної служби.

Хтось ще сподівається на щось добре при владі зрадників? якась доля вини за цю ганьбу є і на оппозиції , адже відразу як був підписаний з ЗЕвладою меморандум про відмову від виборів то у зелених мародерів просто дах зірвало від безкарності .

Мазепа був серед тих, у кого вистачило сміливості відкрито і публічно говорити про
свавілля силовиків. Не так багато хто міг ще тоді відкрито сказати: «Ментівський беспредєл набрид бізнесу, правоохоронці приходять та іменем закону шиють голі статті, кримінальні справи та тероризують бізнес. Якщо влада не може покласти цьому край, то обʼєднаний бізнес готовий це зробити».

Коли ДБР бере справу 2014 року і різко у 2023 році проводить обшуки у компанії і дома, шукають «рускій слід», і потім за начебто збитків державі в розмірі 7 млн грн вимагається застава для Ігоря Мазепи і
його брата 700 млн грн та 500 млн грн…. Для мене тут очевидно, що стоїть чергова задача покарати. Думаю юристи потім багато цікавих креативів знайдуть як туди додавалися факти.

Ну і знову першими спалилися офісні телеграм-канали і різні говорящі голови, які почали відкрито мочити його.

А тепер головне: це історія не про Ігоря. Він не той бізнесмен, шляхом якого я захоплююсь. Але він все ж таки бізнесмен і черговий приклад як правоохоронці зібрані в одному телефоні ОП продовжують
давити бізнес. І таких прикладів все більше.

Останній час, я багато спілкувався на тему силовиків з різними дуже крутими бізнесменами (якими більшість з нас захоплюється). Так ось, вони майже всі планують виїжджати з країни. Не через війну, обстріли чи навіть податки….А через те, що у кожного існує ризик, що одного дня правоохоронці будуть ломитися у двері житла, де сплять їх діти.

Останні записи У Кривому Розі припинять на день курсування двох тролейбусних маршрутів
У Кривому Розі викрито керівника громадської організації, який за гроші допомагав ухилитись від мобілізації (фото) Криворіжці – в жалобі за полеглим 45-річним воїном Юрієм Граховським
У Кривому Розі чиновники хочуть порядку, але самі «палець об палець не вдаряють» (фото) У Кривому Розі за лайливе слово можна заплатити 170 гривень штрафу
Поліг, рятуючи побратима. Росіяни вбили криворізького захисника Івана Візнюка У Кривому Розі провели психологічний форум про травми війни (фото)
Виды дрелей: назначение и функции Фотофакт: Кришталева зима на Криворіжжі У Кривому Розі вогнеборці ліквідували займання житлового будинку