У Кривому Розі без світла залишаються 2,5 тисячі споживачів

logo

Skip to content

Після чергової ворожої атаки у Кривому Розі без світла 2,5 тисячі споживачів, застосовано аварійні графіки відключень. Енергетики працюють над відновленням електропостачання.Про це повідомили у Міністерстві енергетики України.

«Внаслідок атаки ворожих дронів на підстанції НЕК «Укренерго» стався вибух – на території виявлено уламки БпЛА. Після повторної атаки на станції виникла пожежа, частково відключилось обладнання. Станом на ранок пожежу локалізовано.

Також внаслідок нічних обстрілів було частково знеструмлено обладнання ТЕС. Знеструмлювалися споживачі.

Енергетикипрацюють над відновленням електропостачання. Однак, враховуючи, що за останній тиждень ворог втретє атакує енергооб’єкти Дніпропетровщини, у Кривому Розі для стабілізації ситуації та проведення відновлювальних робіт енергетики змушені застосовувати графіки аварійних відключень споживачів», – йдеться у повідомленні Міненерго.

Наразі у Кривому Розі без світла залишаються 2,5 тисячі побутових споживачів. Тривають роботи зусунення наслідків аварій і відновлення електропостачання. Для стабілізації ситуації застосовуються графіки аварійних відключень споживачів, під час яких може обмежуватися електропостачання для 35 тисяч абонентів міста.

Навігація записів