У Кривому Розу судитимуть членів ОЗГ, які розкрадали кошти з бюджету — прокуратура

logo

У Кривому Розі судитимуть шістьох членів злочинної організації, які заволоділи бюджетними коштами на 4 мільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно колишнього директора ТОВ та п’ятьох його підлеглих у заволодінні бюджетними коштами, створенні та участі у злочинній організації, а також у службовому підробленні (ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 1 ст.366 КК України).

У 2020 році директор ТОВ створив злочинну організацію, до складу якої входили співробітники цього підприємства з метою заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт приміщень медичних закладів та будівництво самопливного каналізаційного колектора у Кривому Розі.

Зловмисники внесли до актів виконаних робіт неправдиві відомості щодо необґрунтовано завищеної вартості використаних матеріалів, внаслідок чого зайво отримали понад 4,1 мільйонів гривень, — повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Підписуйтесь на наш telegram-канал

image