У Кривому Розі загадково померла 1-річна дитина (відео)

logo

1-річний Ілля Ляшенко помер за загадкових обставин у міській лікарні Кривого Рогу №8, але медики не дають батькам померлої дитини жодних пояснень.

«Нам на наше питання відповіді ніхто не дав. Подзвонив головний лікар і сказав, що у нас дитини більше немає, все», — розповідає батько хлопчика Віктор.

Батьки 1-річного Іллі Ляшенка

Усе сталося напередодні ввечері. Удома маленький Ілля перекинув на себе пляшечку з окропом. У результаті – опіки обличчя, шиї та грудей. Дитину забрала швидка, після чого хлопчик перебував у реанімації. Весь цей час медики запевнили батьків, що загрози його життю немає.

«Вийшов лікар, сказав, що в дитини 14-15% опіків. Ми кажемо, що я зроблю все, ви тільки зробіть так, щоб з дитиною все було добре. Вони сказали, що дитині нічого не загрожує, не ви перші, не ви останні, дитина буде жити. Їдьте додому і заспокойтесь», — говорить батько померлого хлопчика.

А вже вранці батьків дитини приголомшили звісткою: у хлопчика раптова зупинка серця. Після загадкової смерті дитини черговий лікар невідомо куди зник, натомість тепер замість нього перед людьми виправдовується керівництво медзакладу.

«З діагнозом опік окропом до 18%. Опіковий шок легкого ступеня тяжкості. Дитина одразу ж поступила в реанімаційне відділення. О 6:30 погіршився стан, дитина була переведена апаратне дихання і о 7:00 сталася асистолія (припинення діяльності серця зі зникненням біоелектричної активності), о 7:55 констатована біологічна смерть», — каже завідувач дитячого реанімаційного відділення Криворізької лікарні №8 Сергій Комков.

Медики і досі не знають, що ж убило дитину, але припускають: у хлопчика була гостра серцева недостатність. Але батьки твердять: хлопчик був цілком здоровим.

«У нас була здорова дитина. У нього за рік і два місяці двічі була простуда, буквально по пару днів. Я не отримав жодних документів про те, що вводили дитині», — каже батько померлого хлопчика Віктор.

Батьки підозрюють, що сину могли вколоти якийсь препарат, що і викликав раптову смерть. Однак медики категорично заперечують смерть від ін’єкції, відсутність попередніх проб і можливий анафілактичний шок.

«У даному випадку я не можу сказати, що це реакція на препарати», — каже завідувач дитячого реанімаційного відділення Криворізької лікарні №8 Сергій Комков.

Остаточну причину смерті дитини з’ясують за кілька тижнів. Нині ж тіло хлопчика досліджують судово-медичні експерти, а деталі вже вивчає спеціальна комісія обласної адміністрації.

«Вилучена медична документація, тому буде проводитись клініко-експертна комісія у складі спеціалістів Департаменту охорони здоров’я, щоб встановити все-таки і причини смерті, і якість надання медичної допомоги», — говорить заступник керівника департаменту Дніпропетровської обласної адміністрації Наталя Шмалько.

Тим часом у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство».

<span id=»selection-marker-1″ class=»redactor-selection-marker» data-verified=»redactor»></span>