У Кривому Розі шукали вибухівку у багатоповерхівці, де живуть батьки Зеленського

logo

Невідомі повідомили про «мінування» десяти житлових будинків.

У різних містах країни майже щодня невідомі повідомляють про закладену вибухівку. У Кривому Розі після дзвінків псевдомінерів обстежували п’ять лікарень і десять житлових будинків. Серед останніх багатоповерхівка, де мешкають батьки Володимира Зеленського, йдеться у ТСН.19:30.

Людей із багатоповерхівки довелось евакуювати, вибухових пристроїв ніде не знайшли. Як стало відомо ТСН із власних джерел, анонім, який повідомив про замінування в Кривому Розі, вимагав сім тис.євро євро на електронний гаманець.

Читайте також: По Львову прокотилася хвиля «замінувань». Двічі про вибухівку повідомляли діти, аби зірвати контрольну

ВідеоВ Україні не вщухає епідемія мінувань від анонімів

У Києві вибухотехніки нині перевіряють 5 дитячих садочків, торговельний центр та посольства — американське та польське. На Дніпропетровщині від ранку до поліції надійшло одразу 21 анонімне повідомлення. В обласному центрі вибухівку шукали одразу в 6 торговельно-офісних центрах. А в Кривому Розі після дзвінків псевдомінерів обстежували 5 лікарень та 10 житлових будинків.  

В Україні не вщухає епідемія мінувань від анонімів

Шукали вибухівку і в Києві. Вибухотехніки перевіряли п’ять дитячих садочків, торговельний центр американське і польське посольства. На Дніпропетровщині від ранку до поліції надійшли повідомлення про замінування одразу 21об’єкта, зокрема, в шести торговельно-офісних центрах.

«Жодних політичних мотивів поліція наразі не розглядає. Ми пов’язуємо усі замінування, які відбувались у Кривому Розі і по місту Дніпро між собою. Тому зараз триває досудове розслідування», — каже речник ГУ Нацполіціі у Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

Читайте також: Хвиля «мінувань» у столиці. Вибухівку шукають у Києво-Печерській лаврі та Андріївській церкві

Нагадаємо, напередодні в Одесі правоохоронці перевіряли повідомлення про нібито замінування 12 об’єктів на території міста та області.