У Кривому Розі розпочався чемпіонат України з боксу серед юніорів

17 березня у Кривому Розі розпочався чемпіонат України з боксу серед юніорів. 374 спортсмени змагатимуться упродовж тижня у 13 вагових категоріях. Про це кореспондентам Суспільного розповів головний суддя змагань Петро Яцик.

Максиму Сябренко зараз чотирнадцять, боксом займається з дев’яти років. Цьогоріч став чемпіоном Київської області серед юніорів.

«Хочу подякувати своєму тренеру – Івану Яровому. Він мене натренував, якби не він – жодної перемоги б не здобув», – говорить Максим Сябренко – учасник змагань.
«Сьогодні виконав завдання на сто відсотків», – говорить Іван Яровий – тренер.
У Кривому Розі розпочався чемпіонат України з боксу серед юніорівФото: Суспільне. Дніпро

За словами Віктора Петрова, старшого тренера збірної України з боксу, серед юніорів – стартові поєдинки завжди складні.

«Це йде відбір до чемпіонату Європи, який у липні пройде у Тбілісі. У нас 13 вагових категорій, до фіналу дійде 26 чоловік, 13 з них будуть у складі збірної України», – говорить Віктор Петренко – старший тренер збірної України з боксу серед юніорів.

Гектор Домінік, з Одещини, захоплюється боксом з семи років. Сьогодні провів свій сто перший поєдинок. І здобув дев’яносто першу перемогу.

«Перший бій завжди складний, далі буде легше», – говорить Гектор Домінік – учасник змагань.

23 березня відбудеться фінал, де визначать представників юніорської збірної України з боксу.

Автори: Віктор Могуров, Микола Домашов, Новини на Суспільному, Дніпропетровщина.

Спортсмени з Дніпра стали призерами чемпіонату України з ушу

Команда спортсменів з Дніпра перемогла на чемпіонаті України з тхеквондо

Дніпровські спортсмени вибороли дві бронзові медалі на чемпіонаті України з фехтування